fbpx

Kontakt oss

Kontakt oss

Ta kontakt for å finne ut hva vi kan gjøre for deg. Første konsultasjon er gratis!

Fredrik Langesgate 19/21

9008 Tromsø

Niels Juels gate 50

4008 Stavanger

+47 404 08 250

hei@norwegianexperience.no

Legg igjen beskjed

Ansatte

Avdeling Tromsø

Wiggo Yttergård

Daglig leder

Tlf: 450 80 595
E-post: wiggo@norwegianexperience.no

Espen Renø Svendsen

Byråleder

Tlf: 913 08 022
E-post: espen@norwegianexperience.no

Alexander Sørensen

Salgssjef

Tlf: 913 99 491
E-post: alex@norwegianexperience.no

Øystein Prytz

Booking

Tlf: 479 14 574
E-post: oystein@norwegianexperience.no

Tom-Frode Novik

Rådgiver

Tlf: 936 91 807
E-post: tom@norwegianexperience.no

Charlotte I. Lockert

Rådgiver

Tlf: 981 30 870
E-post: charlotte@norwegianexperience.no

Simon Baradziej

Utvikler

Tlf: 465 37 373
E-post: simon@norwegianexperience.no

Ulrik Vatle Jensen

Grafisk designer

Tlf: 412 46 482
E-post: ulrik@norwegianexperience.no

Iselin Vevik

Rådgiver

Tlf: 940 08 671
E-post: iselin@norwegianexperience.no

Ida J. Sørensen

Tekstforfatter

Tlf: 976 38 285
E-post: ida@norwegianexperience.no

Anna Grønvik Randal

Grafisk design/rådgiver

Tlf: 988 34 112
E-post: anna@norwegianexperience.no

Wiggo Yttergård

Daglig leder

Tlf: 450 80 595
E-post: wiggo@norwegianexperience.no

Espen Renø Svendsen

Byråleder

Tlf: 913 08 022
E-post: espen@norwegianexperience.no

Alexander Sørensen

Salgssjef

Tlf: 913 99 491
E-post: alex@norwegianexperience.no

Øystein Prytz

Booking

Tlf: 479 14 574
E-post: oystein@lnorwegianexperience.no

Tom-Frode Novik

Rådgiver

Tlf: 936 91 807
E-post: tom@norwegianexperience.no

Charlotte I. Lockert

Rådgiver

Tlf: 981 30 870
E-post: charlotte@norwegianexperience.no

Simon Baradziej

Utvikler

Tlf: 465 37 373
E-post: simon@norwegianexperience.no

Ulrik Vatle Jensen

Grafisk designer

Tlf: 412 46 482
E-post: ulrik@norwegianexperience.no

Ida J. Sørensen

Tekstforfatter

Tlf: 976 38 285
E-post: ida@norwegianexperience.no

Anna Grønvik Randal

Grafisk design/rådgiver

Tlf: 930 02 383
E-post: anna@norwegianexperience.no

Avdeling Oslo

Frederik Amundsen

Rådgiver og webredaktør

Tlf: 930 02 383
E-post: frederik@norwegianexperience.no

Johan Haugsrud

Innholdskreatør

Tlf: 953 35 596
E-post: johan@norwegianexperience.no

Anita Stenersen Reinsborg

Salgssjef – Østlandet

Tlf: 415 29 686
E-post: anita@norwegianexperience.no

Avdeling Stavanger

Kristoffer Stensheim

COO

Tlf: 962 32 429
E-post: kristoffer@norwegianexperience.no

Isabell Casanovas

Salgssjef

Tlf: 995 12 164
E-post: isabell@norwegianexperience.no

Andrea Faith Røed

Salg og marked

Tlf: 464 31 644
E-post: andrea@norwegianexperience.no

Henriette Espedal

Booking og innesalg

Tlf: 482 96 843
E-post: henriette@norwegianexperience.no

Ida Severinsen

Innholdsprodusent

Tlf: 464 18 848
E-post: ida.severinsen@norwegianexperience.no

Merete Thorsen

Selger Sør

Tlf: 930 26 835
E-post: merete@norwegianexperience.no

Fredrik Austbø

Sales agent

Tlf: 472 48 421
E-post: Fredrik@lifbynx.no

Avdeling regnskap

Clara T. Yttergård

Daglig leder

Tlf: 993 91 881
E-post: clara@norwegianexperience.no

Marielle L. Hansen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 410 09 575
E-post: marielle@norwegianexperience.no

Lise Iversen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 920 88 907
E-post: lise@norwegianexperience.no

Andreas Grünbaum

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 975 86 384
E-post: andreas@norwegianexperience.no

Vadim Daskevics

Regnskapskonsulent

Tlf: 953 34 705
E-post: vadim@norwegianexperience.no

Anna Evysdatter Haugen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 456 73 890
E-post: anna@norwegianexperience.no